Zpět na článek

Diskuze: AMD si utahuje z MacBooku Neo, rozběhne nativně jen 5 her z 20

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

GaGy
GaGy
Level Level
18. 6. 2026 22:25

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Já chtěl vzít neo pro djské účely ala rekordbox.

Bohužel těch 8 GB RAM je pro ten to software nedostatečných a cpu výkon není taky úplně optimální.

Nicméně rád bych v budoucnu nějaké takové zařízení s nízkou váhou.

ludek_jelinek
ludek_jelinek
Level Level
18. 6. 2026 19:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

HP? No, to už bych snad raději přešel na ten Apple, kdybych se musel rozhodnout. 🤔

Reklama
eliwallace
eliwallace
Level Level
Operační systém: PC
Procesor: AMD
Grafická karta: AMD
dnes 03:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@vlko A co jako? V consumer segmentu naprosto zbytečné... A v další AGESA to opět povolí.

Reklama
Reklama