Galerie 2
Apple již prodalo 30 milionů iPodů
Aktualita Ostatní Audio Apple

Apple již prodalo 30 milionů iPodů

Marek Štelčík

Apple překonává další milník v podobě 30 milionů prodaných hudebních přehrávačů iPod. Je to dost vysoké číslo a rozhodně je tedy důvod k oslavám. Apple prodává tyto MP3 přehrávače od roku 2001 a je nejvýznamnějším hráčem na tomto poli. Navíc se očekává, že do konce tohoto kalendářního roku prodá iPodů více než 37 milionů. To bude způsobeno především vánoční nákupní horečkou a do budoucna se počítá též s "příznivými podmínkami" minimálně do konce roku 2006. Během tříměsíčního intervalu končícího 30. září bylo iPodů prodáno 6,45milionů. Apple zároveň dodává, že bylo doposud staženo více než 600 milionů písní skrze portál iTunes. Zdroj: TheRegister

Reklama

Apple překonává další milník v podobě 30 milionů prodaných hudebních přehrávačů iPod. Je to dost vysoké číslo a rozhodně je tedy důvod k oslavám. Apple prodává tyto MP3 přehrávače od roku 2001 a je nejvýznamnějším hráčem na tomto poli.

Apple již prodalo 30 milionů iPodů

Navíc se očekává, že do konce tohoto kalendářního roku prodá iPodů více než 37 milionů. To bude způsobeno především vánoční nákupní horečkou a do budoucna se počítá též s "příznivými podmínkami" minimálně do konce roku 2006. Během tříměsíčního intervalu končícího 30. září bylo iPodů prodáno 6,45milionů. Apple zároveň dodává, že bylo doposud staženo více než 600 milionů písní skrze portál iTunes.

Zdroj:

TheRegister


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama