Galerie 2
Asus Galaxy Mini: 200 MHz, EDGE a 2 Mpix fotoaparát
Aktualita Ostatní Mobilní zařízení Asus

Asus Galaxy Mini: 200 MHz, EDGE a 2 Mpix fotoaparát

Pavel Bureš

Pavel Bureš

MobiFrance přinesl specifikaci nového komunikátoru společnosti Asus, který je v tuto chvíli znám jen pod kódovým označením Galaxy Mini. Přístroj je vybaven procesorem TI OMAP 200 MHz, QVGA displejem. GPRS/EDGE. Nechybí ani 2 Mpix fotoaparát a slot na paměťovou kartu microSD. Podle uvedených parametrů je jasné, že se nejedná o žádné dělo, ale spíše o přístroj nižší střední třídy. V tuto chvíli panují nejasnosti ohledně operačního systému. Je totiž možné, že Asus nakonec použije nový Windows Mobile 6.1 Professional. Zdroj: MobiFrance

Reklama

MobiFrance přinesl specifikaci nového komunikátoru společnosti Asus, který je v tuto chvíli znám jen pod kódovým označením Galaxy Mini. Přístroj je vybaven procesorem TI OMAP 200 MHz, QVGA displejem. GPRS/EDGE. Nechybí ani 2 Mpix fotoaparát a slot na paměťovou kartu microSD.

Asus Galaxy Mini: 200 MHz, EDGE a 2 Mpix fotoaparát

Podle uvedených parametrů je jasné, že se nejedná o žádné dělo, ale spíše o přístroj nižší střední třídy. V tuto chvíli panují nejasnosti ohledně operačního systému. Je totiž možné, že Asus nakonec použije nový Windows Mobile 6.1 Professional.

Zdroj:

MobiFrance


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama