Galerie 116
HP DVD-840e aneb zakuklená LG GSA-4166B
Zdroj: Svět hardware
Recenze Storage a RAM Optická média DVD HP

HP DVD-840e aneb zakuklená LG GSA-4166B | Kapitola 5

Martin Daniel

1

Seznam kapitol

1. HP DVD-840e aneb zakuklená LG GSA-4166B 2. Co najdeme v krabici, specifikace 3. Popis mechaniky, co je uvnitř Přední panel 4. Testy čtení CD 5. Čtení poškozených CD 6. Testy čtení DVD 7. Čtení poškozených DVD
8. Testy čtení DVD DL 9. Testy DVD-RAM, BookType, LightScribe 10. Kvalita zápisu na CD 11. Kvalita zápisu na DVD-R/RW/DL 12. Kvalita zápisu na DVD+R/RW/DL 13. Schopnost kopírovat chráněná média, závěr

Pokud přemýšlíte nad koupí nějaké externí DVD vypalovačky s možností využití i v počítačové skříni, zkuste HP DVD-840e. Tuto mechaniku lze připojit pomocí USB rozhraní a položit si ji třeba vedle klávesnice, nebo ji využívat při práci s notebookem, a pokud budete chtít, jednoduše z ní uděláte klasickou interní mechaniku, nebo využijete USB redukci k připojení mechaniky úplně jiné.

Reklama

Čtení poškozených CD

1. Test - čtení mírně poškozeného CD-R

image
Zdroj: Svět hardware

Tento graf ukazuje, jak si HP DVD-840e poradila s tímto poškozeným CD-R v porovnání s ostatními DVD vypalovačkami.

image
Zdroj: Svět hardware

2. Test - čtení hodně poškozeného CD-R

image
Zdroj: Svět hardware

A opět porovnání schopností čtení dalšího, ještě více poškozeného CD-R média.

image
Zdroj: Svět hardware

3. Test - čtení poškozeného CD-RW

image
Zdroj: Svět hardware

A ještě poslední srovnávací graf, tentokráte čtení poškozeného CD-RW.

image
Zdroj: Svět hardware

4. Test - čtení poškozeného audio CD

HP DVD-840e neumí zobrazit počet ani hodnotu C1 chyb, pouze C2. K mému údivu ale mechanika nebyla vůbec schopna se čtením začít, a tak je to poprvé, co nemohu předložit výsledný graf. Je to zajímavé, protože předchozí výsledky čtení poškozených CD médií byly celkem ucházející.


Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama