Galerie 2
HP nabídne zákazníkům předplacení služby stahování hudby skrze Napster
Aktualita Ostatní HP

HP nabídne zákazníkům předplacení služby stahování hudby skrze Napster

Marek Štelčík

Společnosti Napster a Hewlett Packard rozšířily spolupráci a nabídnou novým zákazníkům okamžitý přístup k digitální hudbě. Předplacená služba bude nabídnuta k prodaným HP Pavilion a Compaq Presario notebookům a desktopovým počítačům. Ačkoliv v době spuštění této nabídky je služba dostupná pouze ve Velké Británii a Německu, společnost počítá ve velmi blízké době s rozšířením po celé Evropě. Je to zapříčiněno tím, že prozatím pouze divize společnosti Napster v Německu a Velké Británii uzavřela marketingové partnerství s Hewlett Packard. Uživatelé tak dostanou přístup zhruba k čtyřem miliónům písním. Samotná služba pak stojí 9,95 liber na měsíc, nicméně je nutné uznat, že se jedná o chytrý marketingový tah. Uživatelům je nabídnut přístup pouze na 30 dní a Napster z toho pak má nové potenciální zákazníky, kteří si po vypršení lhůty službu zaplatí. Zdroj: Laptoplogic

Reklama

Společnosti Napster a Hewlett Packard rozšířily spolupráci a nabídnou novým zákazníkům okamžitý přístup k digitální hudbě. Předplacená služba bude nabídnuta k prodaným HP Pavilion a Compaq Presario notebookům a desktopovým počítačům. Ačkoliv v době spuštění této nabídky je služba dostupná pouze ve Velké Británii a Německu, společnost počítá ve velmi blízké době s rozšířením po celé Evropě. Je to zapříčiněno tím, že prozatím pouze divize společnosti Napster v Německu a Velké Británii uzavřela marketingové partnerství s Hewlett Packard.

HP nabídne zákazníkům předplacení služby stahování hudby skrze Napster

Uživatelé tak dostanou přístup zhruba k čtyřem miliónům písním. Samotná služba pak stojí 9,95 liber na měsíc, nicméně je nutné uznat, že se jedná o chytrý marketingový tah. Uživatelům je nabídnut přístup pouze na 30 dní a Napster z toho pak má nové potenciální zákazníky, kteří si po vypršení lhůty službu zaplatí.

Zdroj:

Laptoplogic


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama