Zpět na článek

Diskuze: Oracle propustil 21.000 lidí, většinu kvůli nasazování AI

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Petr Petr
Petr Petr
Level Level
dnes 07:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Z těch 21 tisíc bylo 12 tisíc propuštěno v Indii. Kdo někdy spolupracoval s Indy ví, že kvalita práce průměrného Inda je tragická. AI je často pouze záminka pro propouštění. V tomto případě se Oracle zbavil nepříliš kompetentních lidí. Na AI se také často hází vyhazov nepohodlných nebo přeplacených zaměstnanců.

Reklama
Reklama