Galerie 2
Sandisk představuje sérii Sansa c200
Aktualita Ostatní Audio SanDisk

Sandisk představuje sérii Sansa c200

Marek Štelčík

Společnost Sandisk představila svoji novou sérii multimediálních přehrávačů nesoucí název Sansa c200. Ta je nástupcem předchozí série c100, která byla představena v lednu tohoto roku. Rozměry přehrávače jsou 33x79x15mm a hmotnost průměrných 43g. Navíc je obsažen slot pro microSD paměťové karty. Samozřejmostí je FM tuner a na baterie přehrávač vydrží hrát v kuse až 15hodin. Displej je také o něco větší, nyní dokonce 1,4“ (oproti předchozím 1,21“). Podpora je zahrnuta pro formáty mp3, wma a wma s DRM. Přehrávač s konkrétním modelovým číslem Sansa c240 nabídne kapacitu 1GB za cenu $80 a Sansa c250 má kapacitu dvojnásobnou, cena pak je $100. Zdroj: dailytech

Reklama

Společnost Sandisk představila svoji novou sérii multimediálních přehrávačů nesoucí název Sansa c200. Ta je nástupcem předchozí série c100, která byla představena v lednu tohoto roku. Rozměry přehrávače jsou 33x79x15mm a hmotnost průměrných 43g. Navíc je obsažen slot pro microSD paměťové karty.

Sandisk představuje sérii Sansa c200

Samozřejmostí je FM tuner a na baterie přehrávač vydrží hrát v kuse až 15hodin. Displej je také o něco větší, nyní dokonce 1,4“ (oproti předchozím 1,21“). Podpora je zahrnuta pro formáty mp3, wma a wma s DRM. Přehrávač s konkrétním modelovým číslem Sansa c240 nabídne kapacitu 1GB za cenu $80 a Sansa c250 má kapacitu dvojnásobnou, cena pak je $100.

Zdroj:

dailytech


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama