Společnost SanDisk po předchozím 16GB modelu přehrávače Sansa View představuje nový model. Ten nabídne opět vyšší skladovací kapacitu, konkrétně dvojnásobnou, tedy velice příjemných 32 GB. Rozměry přehrávače zůstávají 109 x 39,6 x 8,8mm, použit je 2,4“ TFT barevný displej s rozlišení 320 x 240 pixelů a ostatní parametry tedy zůstávají stejné. Obsažen je opět rozšiřující microSDHC slot a na baterii přehrávač vydrží přehrávat hudbu až 40 hodin a video až 8 hodin v kuse. Představení a velkolepá prezentace se očekává na CES 2008, dodávky by měly začít někdy v prvním čtvrtletí roku 2008. V současné době je i známá cena, která se bude pohybovat zřejmě okolo 320 amerických dolarů. Zdroj: Dailytech
Společnost SanDisk po předchozím 16GB modelu přehrávače Sansa View představuje nový model. Ten nabídne opět vyšší skladovací kapacitu, konkrétně dvojnásobnou, tedy velice příjemných 32 GB. Rozměry přehrávače zůstávají 109 x 39,6 x 8,8mm, použit je 2,4“ TFT barevný displej s rozlišení 320 x 240 pixelů a ostatní parametry tedy zůstávají stejné. Obsažen je opět rozšiřující microSDHC slot a na baterii přehrávač vydrží přehrávat hudbu až 40 hodin a video až 8 hodin v kuse.
Představení a velkolepá prezentace se očekává na CES 2008, dodávky by měly začít někdy v prvním čtvrtletí roku 2008. V současné době je i známá cena, která se bude pohybovat zřejmě okolo 320 amerických dolarů.
Zdroj: