Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

majkronyk
majkronyk
Level Level
17. 6. 2026 10:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jako někdo, do má AMd rád, měl ho rád vždycky, i kdyb nebyly lepší než Intel, a dlouho si přál, aby Apple přešel z Intelu na AMD - Apple to nakonec vyřešil ještě lépe, tak musím říct, že tohle kňučení je táááák zoufalý. Přitom kdyby Intel a AMD chtěli, tak by ARM byl standardem už dávno, mohly ty laptopy mít pořádnou výdrž na baterku jako Macy. Jejich chyba.

BTW: Neo má ze všech těch jmenovaných notebooků níže nejlepší display. Mac restartuju jen, když je aktualizace, jinak používám režim spánku, protože ani nemám důvod dělat to jinak. Nevím, které hry AMD testovalo, ale předpokládám, že jen ty, které byly na MacOS dostupné nativně, takže v takovém případě se to netýká MacBooku Neo ale obecně všech Maců.Jenže když k tomu přidáte Wine, a hráči vědí, jak si to instalovat, tak potom rozjedete skoro všechno.

Takže neměli by se spíš tyhle společnosti ptát nějak jakože: Sakra jak je tohle vůbec možný?

majkronyk
majkronyk
Level Level
17. 6. 2026 10:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Možná by bylo fajn to nechat na tom trhu. Postavte nabíječky stejně jako stavíte benzínky, respektive jediný nařízení, který bych udělal, by bylo, že u každý benzínky musí být i rychlonabíječka, ale tohle, to je k ničemu. Nejdřív lidem řeknete, že musej ty elektromobily kupovat, pak jim řeknete, že vlastě nemusej, pak to bde zase jinak. Trh už to dávno vyřešil za vás. V USA, v EU, v Británii, akorát v Číně to plánujou soudruzi, ale z toho bych si teda úplně inspiraci nebral. To už jsme zkoušeli.

majkronyk
majkronyk
Level Level
16. 6. 2026 08:31

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jenže k tomi dostanete Windows se spoustou bloatware které ani nespustíte bez Microsoft účtu, teda určitě ne ti uživtelé, pro které bude takový stroj určený. Takže to celý bude nechutně pomalý a k ničemu.

majkronyk
majkronyk
Level Level
10. 6. 2026 18:07

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak jestli na tom budou provozovat Windows, tak to moc spolehlivé nebude:) A spojení s AI - jo, moc se těším. Konečně nás to vyhladí a budu mít aspoň klid.

majkronyk
majkronyk
Level Level
9. 6. 2026 12:43

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ano. Čína by se tím jistě velmi ráda řídila:D A už úplně vidím, jak by se dejme tomu ty společnosti na něčem dohodly, ale pak by to stejně všechny do jedné porušovaly ze strachu, že když to neporušuji já, tak ten druhý určitě ano:)

majkronyk
majkronyk
Level Level
2. 6. 2026 11:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Apple už dávno ukázal, že ARM je cesta. MS a jeho nochsledi samozřejmě chápou opět s velkým zpožděním. Mám opravdu rád CPU a GPU od AMD, ale jestli se nebudou s Intelem umět přizpůsobit, tak dopadnou jako Nokia.

majkronyk
majkronyk
Level Level
31. 5. 2026 12:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

4GB RAM pro Windows:) NICE and dream on.

majkronyk
majkronyk
Level Level
31. 5. 2026 12:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

VAU, 4K s 360Hz. A na čem to jako chcete provozovat:)

majkronyk
majkronyk
Level Level
25. 5. 2026 08:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Mě na tom jen fascinuje, že Fortnite je pořád relevantní. A že i v zemi jako je USA, tak soudy v podstatě omezili Applu jeho podnikání. Zrovna tam bych to nečekal a je vidět, že ten socialismus se do světa stěhuje ve velkym.

majkronyk
majkronyk
Level Level
13. 5. 2026 08:16

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Škoda, že takovej ban nemůžou dostat někteří politici. Hned by bylo na světě líp:) Jinak ano, rozhodně banovat a to na dlouho. Nevím, jestli doživotně, není to vražda nebo tak něco, ale určitě na několik let klidně.

Reklama
Reklama