Kdo obsadí trůn ?
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Intel ohlásil, že u Pentia III 1.13 GHz se vyskytly problémy, kvůli nimž všechny tyto procesory stahuje z trhu. Tak je oficiálně potvrzena i naše zpráva počátkem tohoto měsíce, v níž jsme o existenci daných problémů informovali.
Jedná se o přetrvávající problémy s teplotou a se stabilitou na předepsaném napájecím napětí. Plně se tedy potvrdilo, že být první nemusí nutně znamenat vítězství.
AMD totiž 28.8 uvedlo Athlon 1.1 GHz a po vycouvání Intelu obsadilo trůn.
Pozn. redakce Zprávičku na tohle téma (AMD 28.8. uvedlo Athlon 1.1 GHz) si budete moci přečíst co nejdříve - již se na ní pracuje.