Galerie 2
Kingston inovuje řadu paměťových karet CompactFlash Elite Pro
Aktualita Storage a RAM Paměťové karty Kingston

Kingston inovuje řadu paměťových karet CompactFlash Elite Pro

Pavel Boček

Výrobce operačních i Flash pamětí Kingston oznámil zvýšení rychlostí řady paměťových karet CompactFlash Elite Pro, jež jsou určené pro profesionálnější využití. Nynější rychlost zápisu je 133x, v megabajtech 20; číst lze až rychlostí 25 MB/s. Kapacita pamětí činí 2 – 16 GB, jejich označení je CF/2GB-S2FE, CF/4GB-S2FE, CF/8GB-S2FE a CF/16GB-S2FE. V online obchodu výrobce se jednotlivé karty prodávají za 47, 50, 116 a 231 amerických dolarů v uvedeném pořadí. Poskytována je doživotní záruka, pouze ve Francii, Německu a Rakousku je snížená na deset let. Zdroj: VR-Zone

Reklama

Výrobce operačních i Flash pamětí Kingston oznámil zvýšení rychlostí řady paměťových karet CompactFlash Elite Pro, jež jsou určené pro profesionálnější využití. Nynější rychlost zápisu je 133x, v megabajtech 20; číst lze až rychlostí 25 MB/s.

Kingston inovuje řadu paměťových karet CompactFlash Elite Pro

Kapacita pamětí činí 2 – 16 GB, jejich označení je CF/2GB-S2FE, CF/4GB-S2FE, CF/8GB-S2FE a CF/16GB-S2FE. V online obchodu výrobce se jednotlivé karty prodávají za 47, 50, 116 a 231 amerických dolarů v uvedeném pořadí. Poskytována je doživotní záruka, pouze ve Francii, Německu a Rakousku je snížená na deset let.

Zdroj:

VR-Zone


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama