Zpět na článek

Diskuze: Office 2024 Pro + Windows 11 Pro za 27,25 €: Kompletní upgrade počítače za cenu jedné večeře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Black_shw
Black_shw
Level Level
dnes 16:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Je to podvod. Před dvěma měsíci jsem zakoupil 3x Office, aktivoval pouze jednou a nyní již aktivovat nelze, klíč je zablokovaný. Při bližším zkoumání toho aktivačního klíče a procesu aktivace jsem zjistil že jde o klíč z MSDN / Visual Studio subscriber programu. To je vývojářský/testovací klíč, který Microsoft přiděluje předplatitelům MSDN výhradně pro dev a test účely, ne pro produkční nasazení.

Rozhodně nekupovat

polo666
polo666
Level Level
dnes 17:59 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Black_shw Aha. Takže jsme doma. Prostě se nějak dostali ke klíčům z nějakého vyřazeneho hardware a různých promo programů a začali je prodávat. A tím pádem záleží jenom na tom, kdy si toho MS všimne a zamázne to.

polo666
polo666
Level Level
dnes 10:11

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Zvláštní je, že tady ty produkty jdou přes ty přímé linky. Ale když na tom jejich webu samotném dáte vyhledat třeba Windows 11, tak vám to ty OS nenajde. Trochu to celý smrdí.

honza1616
honza1616
Level Level
Operační systém: PC
Procesor: AMD
Grafická karta: NVIDIA
dnes 10:30

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@polo666 Poslední dobou toho tady začíná smrdět víc

polo666
polo666
Level Level
dnes 17:56 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@honza1616 Podle mě je to prostě klasická šedivka. A dost pochybuju, že ty LTSC iOt verze Windows MS umožňuje legálně provozovat na počítačích. Protože na to nejsou určený. Možná že to fungovat bude, ale možná že taky MS ty klíče zneplatní. Kdybych tuhle nabídku našel ve svý poště ve složce Spam, tak se nedivim. Ale Svět Hardware jsem měl za slušný periodikum, co tyhle věci inzerovat nebude. Ale co, doba je holt zlá a každá koruna dobrá....

Reklama
Reklama
Reklama