Zpět na článek

Diskuze: Oracle propustil 21.000 lidí, většinu kvůli nasazování AI

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Petr Klíma
Petr Klíma
Level Level
dnes 15:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Chapu ze prejimate zpravy ze zahranici a popravde nechapu, proc se o tom ted vsude pise, ale ten posledni hromadny vyhazov v Oracle byl v dubnu, pred vice nez 2 mesici. A duvody byly nedostatecny "cash flow" z duvodu prehnane orientace na stavbu datacenter (coz je taky duvod padu cen akcii firmy). Takze ano, duvodem pro propousteny bylo AI, ale torsku jinak, nez se vseobecne uvadi...

Reklama
Reklama