Podívejte se na Pocket DivX 0.8e (nová verze MPEG přehrávače), Pocket Slides Version 1.5 (fotografie), Pocket Artist 2.0 (editování bitmap), CalliGrapher 6.3.1 (kreslení) a ExpenseReport (sledování výdajů).
Reklama
- Pocket DivX 0.8e
Je open source přehrávač filmů ve formátu MPEG-4 "Divx" od Divx Networks. Nová verze 0.8e (stále ještě freeware) nabízí možnost spustit/aktivovat editor playlistů z přehrávače, posílat skladby a playlisty do přehrávače z editoru playlistů, přidává podporu VP3 kodeků pro ARM procesory, vylepšuje výkonnost při přehrávaní mpeg-1 na ARM zařízeních a opravuje pár chyb.
- Pocket Slides Version 1.5
Novinky - podpora Margi Presenter-to-Go a LifeView FlyJacket, podpora Margi FlyJacket dákové ovládání a hlavně zlepšená kompatibilita s paměťovými kartami, příchozí poštou a se synchronizací.
- Pocket Artist 2.0
Nástroj pro editování a retušování fotografií a bimpap obecně. Můžete přidávat texty a speciální efekty, vytvářet webovou grafiku atd. Novinkou je podpora "fotošopího" formátu PSD, podpora vrstev (layerů), gradientů, balíčky malířských nástrojů a gradientních výplní, antialiasing.
- CalliGrapher 6.3.1
Novinky: menší nároky na paměť, vyšší celková rychlost aplikace, opravené chyby. Zlepšená kompatibilita, odstraněny problémy se spoluprací přes Bluetooth (jmenovitě iPAQy).
- ExpenseReport
Jeden z lepších sledovačů útraty pro Pocket PC.
Reklama
Reklama