Zpět na článek

Diskuze: Kanada i Velká Británie se připojují k banu sociálních sítí pro děti do 16 let

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

majkronyk
majkronyk
Level Level
dnes 20:04

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tohle je za mě fakt špatně. Děti si maj vychovávat rodiče. Když už nic jiného, tak bych si alespoň počkal na nějaká data z té Austrálie, když už se do toho tak vehementně přede všema pustila.

polo666
polo666
Level Level
dnes 18:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ano. Oni by se ti mladí lidé mohli třeba dovědět pravdu a skutečný stav věcí, co se kolem nich dějou. Takhle narušovat školně neziskovou propagandu realitou, to by prostě nešlo.

bRUM23
bRUM23
Level Level
Operační systém: Linux
dnes 19:11

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@polo666 a jaka je ta pravda?

Ta moTurkova, ta Konecne pravda, Raichlova, nebo Pitomiova?

vsichni se shodnou na tom ze nasim ovcanum se lze, ale tim to tak konci domluvit se na te pravde uz je to slozitejsi :D

hlavne jeste nikdo z nich zatim neprisel s konkretnim resenim. vetsinou jsou to jenom nefunkcni povrchni zvasty, ktere s realitou maji pramalo spolecneho.

Don Q
Don Q
Level Level
dnes 20:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@bRUM23 Pravdu má silnější. Naštěstí jen dočasně.

bRUM23
bRUM23
Level Level
Operační systém: Linux
dnes 20:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Don Q Je vidět že pojem pravda je značně vyprázdněný… bohužel.

polo666
polo666
Level Level
dnes 21:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@bRUM23 Ne není. Pravda je, že opice s nožem zavraždila na ulici mladýho anglickýho kluka. Pravda je že policie toho kluka ještě spoutat a nechala vykrvácet na chodníku jako prase. A po jeho smrti ještě zkonstruovala lži, že byl viníkem on. Jedině zásluhou nezávislých svobodných médií se jim tak konstrukce rozpadla. Stejně jako těch čtvrt milionu znásilněných anglických dívek pakošskými gangy, které policie, soudy a prokuratury zametaly pod koberec a zavřeli každého, kdo na to upozornil. Nebýt svobodných médií, cenzurovali by to dál. Pravda je jednom jedna.

Reklama
Reklama
Reklama