Zpět na článek

Diskuze: SanDisk Optimus GX PRO 850P: SSD pro PS5 stojí v 8TB kapacitě jak 5 PlayStationů

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

_Teddy_
_Teddy_
Level Level
23. 6. 2026 01:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

8TB za ~3000e? Niekto sa asi zblaznil. Mame tu WD_Black SN850X, Lexar Pro NM800, Corsair MP600... tie vsetky stoja v kapacite 8TB priblizne 1000e. Preco by som mal za SanDisk dat 3x viac?

darksicek
darksicek
Level Level
Operační systém: PC
Procesor: AMD
Grafická karta: AMD
23. 6. 2026 14:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@_Teddy_ Protože jsou exkluzivně navržené pro PS5. Na světě je dost pitomců, co jim za tuhle cenu utrhne ruce. A když má něco kupce, není třeba si lámat hlavu s cenou.

polo666
polo666
Level Level
22. 6. 2026 18:31

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Zrovna nedávno jsem ve svý schránce narazil na starej mail z Alzy. Fakturu za Samsung EVO 870 2TB, co jsem kupoval v roce 2023. Obyčejná SATA. Stál mě tenkrát 2999 Kč.
Dneska je stejnej disk na Alze za 14 990.

Reklama
Jan Belka
Jan Belka
Level Level
Operační systém: PC
Procesor: AMD
Grafická karta: AMD
21. 6. 2026 11:34

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

podekujme AI za tyhle sileny ceny.. ve finale to proste zaplatime vsichni ze sveho a nekdo jinej na tom pekne zbohatne..

Honzax2
Honzax2
Level Level
21. 6. 2026 15:57

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Belka Bohuzel mam pocit ze to bude jako s gpu v dobe covidove a dolu uz to nikdy nespadne ty ceny..Jsem rad ze svoje nakupy ..64GB ddr5 za cca 6000,- ssd 4TB 990pro za asi 2000,- pouzity, t705 2TB za 10k a sn8100 2TB za 6000,- a 4080 super za 27k novou pri vydani...rikal jsem si ze jsem utratil hodne ale kdyz to vidím tak jsem vlastne rad za ty nakupy pri aktualnim ​vyvoji cen...

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level Level
Operační systém: PC
Procesor: AMD
Grafická karta: NVIDIA
22. 6. 2026 07:57

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Honzax2 Vše se vesele kupuje dál a ceny se už nevrátí. Trochu klesnou aby se neřeklo, ale drahý to už zůstane.

jivy
jivy
Level Level
Procesor: Intel
Operační systém: PC
Grafická karta: NVIDIA
dnes 14:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lukáš Meistner Ceny klesají ve chvíli, kdy dojde k nasycení poptávky. A to v současnosti opravdu nehrozí.

Reklama
Reklama