Zpět na článek

Diskuze: Valve uvedlo herní konzoli Steam Machine s AMD, začíná na 1039 EUR

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Martes
Martes
Level Level
dnes 10:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Já se teda víc těším na ten jejich VR headset ;)

polo666
polo666
Level Level
dnes 09:33

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Přijít s tímhle a touhle cenovkou je fakt nesmysl. Já chápu, že ceny těch komponent stouply kvůli AI faggotry, ale prostě není možný dát na trh herní stroj, co má menší výkon než PS5 a za vyšší cenu. Tohle si koupí leda nějakej velkej fanoušek firmy Vulve, co se doma modlí za Half life 3.

bRUM23
bRUM23
Level Level
Operační systém: Linux
dnes 10:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@polo666 Tak známá věc je, že Sony dotuje konzole, aby marži dotahoval na titulech. Pak máte uzavřenou krabičku, kterou na nic jiného nepoužijete. Tady máte defakto univerzální stroj.

Reklama
Don Q
Don Q
Level Level
dnes 08:54 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

V čem je ta krychle lepší než PlayStation 5, že je skoro 2x dražší?

Jan Belka
Jan Belka
Level Level
Operační systém: PC
Procesor: AMD
Grafická karta: AMD
včera 20:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

pekne nam to podrazilo diky AI..

casperdeluxe
casperdeluxe
Level Level
dnes 08:28

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Belka Podražilo oproti čemu?

bRUM23
bRUM23
Level Level
Operační systém: Linux
včera 19:06

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Sympaticke terarko pro tucnaka :)

akulacz
akulacz
Level Level
Procesor: AMD
Grafická karta: AMD
Operační systém: Linux
včera 22:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@bRUM23 Tak ve větší skříňce půjde až 3 kila ušetřit.

Jsem zvědav jestli ta distribuce půjde rozchodit i na mírně odlišném hw. Jen co bude dostupná budu muset vyzkoušet, jen na pracovním PC se těch wokýnek asi nezbavím (soudruzi z Indie ještě nemají hotovou Linux verzi firemního spyware)...

Kupovat extra pixlu s o 30% nižším výkonem CPU a mírně rychlejší GPU mi smysl úplně nedává, na gauči vytáhnu SD a vedlejší místnosti spíš oceněním semi-WS

bRUM23
bRUM23
Level Level
Operační systém: Linux
dnes 05:47

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@akulacz Přiznávám bez mučení, že se mi líbí i to samotné HW řešení. Je to hezky kompaktní.

A současně cením přínos Valve do komunity, nejen proton a wine.

akulacz
akulacz
Level Level
Procesor: AMD
Grafická karta: AMD
Operační systém: Linux
dnes 09:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@bRUM23 Tak sami inženýři k tomu měli říci že to stavěli kolem 140mm větráku. "almost Pico ITX" board je fajn, jen ta přílišná miniaturizace by mohla přinést lokální přehřívání a tím horší životnost.

Mohlo by to být zajímavé i příznivce pidikrabiček ala minisforum, když půjde trochu hrábnout do BIOSu nebo aspoň sw omezit limity, jako to umí SD, mohlo být to díky velkému pasivu dost času běžet i bez větráku. Fajn krabička do obýváku na hraní a multimédia, design je taky čistý, takže by to ani nebylo potřeba někam skovat...

Za mě udělalo velkou práci i s distribucí her a naučilo lidi je kupovat. Krom pár historických kousků, které nejdou sehnat ani na gogu mám vše legál, nemusím řešit co navíc obsahuje crack... Pokud si úplně nejsem jist kvalitou mohu ji jednoduše vrátit, nebo si počkat na nějakou slevu, kdy třeba za polovinu už člověk nějaké ty nedostatky přehlédne...

Reklama
Reklama