Zpět na článek

Diskuze: Valve uvedlo herní konzoli Steam Machine s AMD, začíná na 1039 EUR

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Martes
Martes
Level Level
dnes 10:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Já se teda víc těším na ten jejich VR headset ;)

polo666
polo666
Level Level
dnes 09:33

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Přijít s tímhle a touhle cenovkou je fakt nesmysl. Já chápu, že ceny těch komponent stouply kvůli AI faggotry, ale prostě není možný dát na trh herní stroj, co má menší výkon než PS5 a za vyšší cenu. Tohle si koupí leda nějakej velkej fanoušek firmy Vulve, co se doma modlí za Half life 3.

bRUM23
bRUM23
Level Level
Operační systém: Linux
dnes 10:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@polo666 Tak známá věc je, že Sony dotuje konzole, aby marži dotahoval na titulech. Pak máte uzavřenou krabičku, kterou na nic jiného nepoužijete. Tady máte defakto univerzální stroj.

congi
congi
Level Level
Operační systém: PC
Procesor: AMD
Grafická karta: AMD
dnes 11:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@bRUM23 tohle je podobne nesmyslnej vyplod marketingu proc uprednostnit drazsi gayforce pred radeonem...btw za ty prachy postavis jeste lepsi a otevrenejsi/univerzalnejsi PC krabicku...

bRUM23
bRUM23
Level Level
Operační systém: Linux
dnes 12:20

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@congi postavis kdyz nepocitas svuj cas… tohle je reseni out of box

Reklama
Don Q
Don Q
Level Level
dnes 08:54 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

V čem je ta krychle lepší než PlayStation 5, že je skoro 2x dražší?

akulacz
akulacz
Level Level
Procesor: AMD
Grafická karta: AMD
Operační systém: Linux
dnes 11:27

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Don Q Přepneš do desktop módu a máš normální PC, případně doinstalovat win by taky neměl být problém.

Pokud není problém velikost seženeš podobnou sestavu určitě o čtvrtinu levněji. Ale s podobným výkonem malá krabička bude levnější málokdy a ne vždy bude mít tak solidní chlazení, jako vypadá toto.

Díky rozšíření SD a vymakanému systému by to nemusel být průser jako minulé Steam Machine, ale sami určitě tuší, že prodeje jako dotované konzole to mít nebude. Je to jen další zajímavá hračka pro určitou skupinu. Spíš by to mohlo konkurovat některým barebone mašinkám...

Jan Belka
Jan Belka
Level Level
Operační systém: PC
Procesor: AMD
Grafická karta: AMD
včera 20:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

pekne nam to podrazilo diky AI..

casperdeluxe
casperdeluxe
Level Level
dnes 08:28

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Belka Podražilo oproti čemu?

akulacz
akulacz
Level Level
Procesor: AMD
Grafická karta: AMD
Operační systém: Linux
dnes 11:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@casperdeluxe Proti původním plánům, Valve předpokládalo že to bude tak do 800$, tedy do 850€ s daní.

Reklama
Reklama